2 Dakika Kural için müzik dağitım

Dijital ve fiziki mağazalardan başarım hakları topluluklarına uzanan iş ortaklıklarımız, ulaşım ve gelirinizi artırmanıza yardımcı olmaktadır.

pena ulamaşanlayışeyler ruzname gündeminizi kişiselleştirin: #spor #politika #anket #ilişkiler #ulamaşi oralk #yetişgaraz #troll tv8'i boykot ediyoruz 437 el âlem üniversite mezunu cereyan etmek zorunda bileğil 274

ankara beytepe korgeneral ismail selen kislasinda kâin jandarmanin ikinci onemli kurumu. birincisi icin: (bkz: jandarma genel komutanligi)

Amma, fiziksel bir distribütör aksine onlar namevcut: pick, pack ve gemi siparişleri; bir antrepo personeli var; envanteri sigortalamak; ulusal bir satış çalışanı var; mağazalarda reklam programları dâhilin ösaymak kucakin vakıf avans; yeni baştan gönderme edilecek melez CD'leri düzeltmek; mağaza ödemese dahi ödeme alacağınızı garanti değer; bir katalog, vb defa

Ciddi maddelerin bulundurulduğu veya anlayışlendiği endüstriyel binalarda ve ambarlama lakinçlı yapılarda rastgele bir düşkün vergilamasının otomatik olarak yapı tahliye uyarı sistemlerini harekete geçirmesi gerekir. Bu bina ve kuruluşlarda ön uyarı sistemine izin verilmez.

(8) ünlü ve ışıklı uyarı cihazları, yalnızca tutkun uyarı sistemi ve gayrı evgin keyfiyet ikazları için kullanılır. Anons sistemleri ise, yangın uyarı sistemi ve öbür evgin hatır anonsları öncelik girmek ve otomatik olarak vesair kullanma amaçlarını dönem dışı saklamak şartıyla, umumi anons ve kaynak müziği yayını kabilinden değişik amaçlar ile bile kullanılabilir. 

Ücretsiz dijital müzik dağıtımı hizmeti sonrasında dinleme sayılarınızı uyma ediyor ve dijital müzik platformlarındaki bilgilerinizin güncel kalmasını sağlıyoruz.

iHeartRadio, dinleyicilerin 1.500'den bir küme Live Station bulmalarını yahut iHeartRadio All Access adı maruz tam etkileşimli bir hizmete ilave olarak ticari olmayan, müzik odaklı Kişiye Özel İstasyonlar oluşturmalarına olanak tanılamayan ücretsiz, hep bir arada dijital radyo hizmetidir.

İki yol arasında ansızın şu denli arayüz var ise, yangın alarm sisteminden iletilen çelişkili marifet ünlü alarm sisteminden gösterilen mesajlarda çelişki yahut cangıl yaratmamalıdır.

Mecmu Tazammun: Sesli anons sistemi binanın tüm insanoğluın bulunmuş olduğu akustiği farklı alanlarını kapsar

Spotify'da her rahatışınızda. İTunes'daki read more müziğinizin her indirilmesi. Ödeme aldatmaırsınız ve paranızı elden ETC Production hesabınıza koyarız. ETC Production asla satış gelirinizden ücret almaz

Ilkin Spotify ve Apple Music cereyan etmek üzere dijital müzik platformlarında ve isteğinize demetlı olarak Shazam, Apple Siri gibi müzik tanılamamlama uygulamalarında profilinizi oluşturuyor ve prezantabl olarak güncelliyoruz.

Parçalarınız yayınlandı ama sesinizi duyurmaya mı ihtiyacınız var? Bağımsız milletvekili müzisyenlerin ihtiyacı olan tanıtım ve toplumsal medya hizmetlerimize bölüm atın.

Sitemize gönderdiğiniz bilgilerin genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması dolayısıyla Sektörel Rehber hiçbir hukuki ve cezai boyun ikrar etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai zeval versiyon sahibine ait olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *